Біля Grey Club House будується новий стадіон! – Grey club house
grey house

Біля Grey Club House будується новий стадіон!

07/10/21

«АрселорМіттал Кривий Ріг» презентував проект майбутньої реконструкції стадіону Криворізького національного університету. Це стане своєрідним подарунком вузу до його 100-річчя, яке відзначатиметься наступного року.

Компанія АрселорМіттал підібрала найкращі матеріали, знайшла професійних консультантів, і незабаром, як студенти, так і всі жителі міста зможуть займатися спортом на сучасному відкритому стадіоні. На площі 15 695 квадратних метрів буде побудований комплекс для спортивних ігор і занять легкою атлетикою на свіжому повітрі. Це – повне переоснащення: нове освітлення, водовідведення, зручні і безпечні майданчики для занять спортом зі спортивним обладнанням.

Головна принада стадіону – повноцінне футбольне поле розмірами 90 на 45 метрів. Довговічне і комфортне, завдяки  найсучаснішому покриттю, сертифікованому FIFA – штучній траві для футболу CCGrass Nature. Воно передбачає 5 шарів основи під собою: ущільнений грунт, пісок, геотекстиль, гранітний щебінь і гранітний відсів.

Тепер резиденти Grey Club House зможуть відвідувати стадіон який знаходиться в 5-ти хвилинах ходьби від будинку, що б зайнятися спортом, вийти на пробіжку, або зіграти в футбол з друзями.

 

Більш детальна інформація – https://ukraine.arcelormittal.com

image
image
Вибрати
квартиру