«GREY CLUB HOUSE»: В КРИВОМУ РОЗІ НАРЕШТІ З’ЯВИТЬСЯ КЛУБНИЙ ДІМ. – Grey club house
grey house

«GREY CLUB HOUSE»: В КРИВОМУ РОЗІ НАРЕШТІ З’ЯВИТЬСЯ КЛУБНИЙ ДІМ.

08/08/21

Апартаменти «Grey Club House» – це новий проект криворізького девелопера, який дійсно знає, що потрібно городянам.

«Далеко від суєти – в центрі подій» – це основний пріоритет проекту. Незважаючи на своє розташування посеред жвавого міста, комплекс занурений в атмосферу самоти і комфорту.

Grey Club House буде розташовуватися в самому центрі міста, недалеко від бізнес-центру. У декількох хвилинах від комплексу знаходиться популярні зони відпочинку – парк Героїв, сквер біля Криворізького цирку, парк ім. Богдана Хмельницького. Також на території комплексу облаштовані зони відпочинку з ландшафтним дизайном і малими архітектурними формами.

Архітектурна концепція «GREY Club House» – це інноваційний підхід до створення модного будинку, актуальні тренди в матеріалах і обробці фасаду, ексклюзивність в деталях і турбота про мешканців.

У будинку всього 39 квартир, тому сусідів буде трохи і кожного ви будете знати в обличчя, а наявність величезної закритій території загальною площею понад 1 гектар, з газонами, озелененою парковою зоною, зоною барбекю, дитячим ігровим майданчиком – дозволять вам організувати цікаве і активне проведення часу для вас, вашої родини, друзів: барбекю паті, спортивні розваги. Особливістю апартаментів є просторі тераси площею до 300 кв.м., головною перевагою яких є додатковий простір на свіжому повітрі, який здатний створити відчуття заміського життя.

Для комфорту жителів в комплексі буде передбачений закритий паркінг, а також гостьова стоянка.

image
image
Вибрати
квартиру